Cześć! Świetnie, że tu jesteś, zostań na chwilę i czuj się jak u siebie. Poniżej znajdziesz zdjęcia mojego autorstwa,  które mam nadzieję, że Ci się spodobają. Fotografia ślubna po mojemu to autentyczny reportaż, na którym  skupiam się na emocjach i człowieku. Staram się dostrzec wszystko to co niepowtarzalne i wyjątkowe. Uchwycić gesty, momenty, sytuacje, które zaświadczą o autentyczności przeżyć i emocjach fotografowanych osób. Sesje ślubne – plenery staram się zaplanować razem z parą tak, by były przygodą  i wspólnym odkrywaniem piękna otaczającego świata. Miłego oglądania...


PORTFOLIO


07

08

09

10

11

12

 


BLOG


 

Rodzinna sesja w Krainie Zabaw, pamiątką w familijnym albumie ze zdjęciami

sesja rodzinnaKiedy kilka tygodni temu, zadzwonił telefon i usłyszałem w słuchawce pytanie o sesję rodzinną, poczułem podekscytowanie. Monikę i jej rodzinę gościłem trzy lata temu przed obiektywem i bardzo miło to wspominam. Tylko wtedy była ich piątka. Tym razem dowiedziałem się, że kilka miesięcy temu urodził się Aronek i będzie ich sześcioro. Na miejsce naszej sesji wybraliśmy „Krainę zabaw”.  Jak Monika to ujęła: „w salonie będzie za mało miejsca”. Miała rację. Kiedy już się spotkaliśmy na miejscu, okazało się, że potrafią się świetnie razem bawić. Pomimo dużej różnicy wieku pomiędzy dziećmi, wszyscy rozumieli się bez słów. Widząc tak uroczy stan rzeczy nie pozostało mi nic innego jak chwycić za aparaty. Te chwile, gdy cała rodzina jest razem, to magiczny czas. Po więcej zdjęć zapraszam tutaj.

 

 

 

"Patrz oczyma, fotografuj sercem" powiedział kiedyś David duChemin

Ten fragment o sercu jest mi szczególnie bliski...

 

 


RETUSZ / PORTRET


 Retusz Zdjęć

 

retusz fotografii Kochani dla Wszystkich, którzy pragną by ich zdjęcia miały profesjonalny blask, proponuję retusz zdjęć obejmujący poprawę niedoskonałości skóry, korektę układu twarzy - sylwetki, poprawę koloru, kontrastu itp. Wystarczy, że prześlesz mi oryginalny plik zdjęcia na e-mail (patrz kontakt) z informacją o tym co chcesz uzyskać, a ja zajmę się resztą.

p2minJeśli zaś posiadasz stare fotografie, które chciałbyś odnowić, zachowując pamięć o rodzicach, dziadkach, pradziadkach możesz przesłać mi skan (tu warunek dobrze by było, by był wykonany profesjonalnym skanerem fotograficznym) bądź oryginał zdjęcia, a ja przygotuję dla Cibie plik elektroniczny z poprawioną fotografią, którą będziesz mógł wywołać. Ofertę na powyższe usługi przygotowuję indywidualnie. Tu link do dużych plików.

 

 

Portret / Sesja wizerunkowa / Portret beauty

 

portretKażda dziewczyna marzy o tym by poczuć się piękna. By zatrzymać to uczucie, potrzebna jest fotografia. To ona sprawi, że będziesz mogła spojrzeć na siebie troszkę inaczej. Nabrać pewności siebie, wiary we własne piękno i kobiecość. Jeśli wiesz o czym pisze to znaczy, że  mnie rozumiesz. W tym całym pędzie współczesności trzeba znaleźć chwilę na cos co sprawi, że docenimy samych siebie.  By zobrazować o czym piszę zamiszczam Tutaj kilka prac.

 Potrzeba  sesji wizerunkowej, która trafi na stronę firmy lub/i do mediów społecznościowych, to nie lada wyzwanie. Tutaj nie możemy sobie pozwolić  na brak profesjonalizmu, ponieważ to stanowi o tym jak będziemy postrzegani przez naszych klientów bądź firmy współpracujące. W tej kwestii nie pozostawiam nic przypadkowi i dopilnowuje każdego szczegółu. Jeśli akurat potrzebujesz takiej fotografii pisz śmiało a wszystkim się zajmę.


   

  Najpiękniejsze chwile czekają na coś WIĘCEJ niż tylko wspaniałe ujęcia w formie cyfrowej.
     Współpracuję z doskonałymi projektantami albumów i opraw.
    Wasz ślub to zbiór niezwykłych momentów i uniesień.

     Zależy Wam na ich uchwyceniu. Będziecie do nich wracać.
     Cieszyć się nimi razem
przez całe życie. Dzięki mnie ten dzień zostanie

   z Wami na zawsze. Moja praca to jedyna w swoim   
  rodzaju,
niesamowita dokumentacja
     Waszego najpiękniejszego dnia w życiu. Nie tylko
   osób i wydarzeń
, ale przede wszystkim emocji i chwil.

 

 

 

 


CIUT O MNIE


  • zbyszek choluj

    Mam na imię Zbyszek i pochodzę z małej miejscowości Zwoleń na Mazowszu. Jestem mężem Agi i tatą wspaniałej trójki łobuziaków: Mai, Kuby i Piotrusia. Fotografem ślubnym zostałem ponad 8 lat temu. Próbując znaleźć swój ulubiony rodzaj fotografii odkryłem fotografię ślubną i od tej pory jest to moja pasja i praca jednocześnie.
    Najczęściej spotkacie mnie w takich miastach jak Radom, Puławy, Warszawa i oczywiście Zwoleń, ale chętnie pojadę wszędzie tam gdzie mnie zaprosicie.  W mojej fotografii od samego początku najważniejszy jest człowiek, a właściwie spotkanie z nim i budowa wzajemnej relacji. Obok światła, kompozycji i innych elementów składających się na fotografie najistotniejszy jest dobry kontakt. To swoboda i zaufanie do fotografa decyduje o tym, że kadry, które powstaną będą subtelne i jednocześnie naturalne.

    O
    gromną wagę przywiązuje do tego by poznać swoich klientów, zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Dzięki temu potem mam pewność, że zdjęcia, które dla nich wykonam będą tymi, o których marzyli. Jeśli myślicie i czujecie podobnie zapraszam do kontaktu.  Zapraszam też Wszystkich do podglądania moich prac w social mediach. Tam najszybciej obejrzycie najświeższe kadry z reportaży ślubnych oraz sesji plenerowych. Jeśli interesują Was moje prace, warto dodać mnie do listy obserwowanych.

 facebook2

instagram2

horizontal black

youtube

Link


zbyszek choluj


KONTAKT DO MNIE


 

Fotograf Ślubny Zbyszek Chołuj

 (+48) 606 917 568

 zbyszekfotograf(at)sztama.com

Witajcie!
Cieszę się, że Was tu widzę. Oznacza to, że moja fotografia przypadła Wam do gustu. Wysyłając do mnie zapytanie, napiszcie kilka słów, o tym co dla Was jest bardzo ważne, a co mniej, o Waszych hobby itp. Opowiedzcie o tym co lubicie, a czego nie i podajcie jakieś Wasze ukochane magiczne miejsca. Dacie mi się w ten sposób troszkę poznać i łatwiej będzie nam później ustalić szczegóły współpracy.


Dziękuję i do zobaczenia.

Kazali Mi to napisać przy formularzu, więc napisałem.

Wysyłając do mnie zapytanie, podajesz mi swoje dane (zawsze podajecie i nie ma w tym nic dziwnego).  A ja? Abym mógł Wam odpowiedzieć i przesłać ofertę  przetwarzam dane. A potem ... potem już tylko kontakt osobisty. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziecie w Polityce Prywatności  oraz Cookies

Proszę podać swoje imię i nazwisko
Proszę podac numer telefonu. To przyspieszy kontakt.
Proszę podać prawidłowy adres e-mail. Adres e-mail jest nieprawidłowy.
Proszę podać wiadomość.
© 2020 sztama.com All Rights Reserved.
fotograf ślubny fotografia ślubna Radom Puławy Warszawa Zwoleń reportaż śluby sesja ślubna zdjęcia ślubne fotograf weselny naturalna fotografia ślubna plener ślubny profesjonalny fotograf ślubny sesje rodzinne fotograf na ślub fotograf na wesele